Ryobi R18PD3-220S 18V aku príklepová vŕtačka (2x2.0Ah)
Akumulátorová príklepová vŕtačka ideálna na vŕtanie do dreva či kovu, vŕtanie skrutiek či vŕtanie do muriva vďaka zatlkací funkciu. Celokovové 13mm račňové skľučovadlo pre lepšiu pevnosť uchopenie a výdrž.
Dostupnosť:
Skladom
Dostupné tiež ako
bez batérie
1 × 2,0 Ah
1 × 5,0 Ah
1 × 5,0 Ah
1 × 2,0 Ah
1 × 4,0 Ah
2 × 2,5 Ah
Číslo produktu:
R18PD3-220S
Výrobca:
Ryobi
Typ tovaru:
Príklepové vŕtačky
EAN kód:
Záruka:
24 mesiacov
Hmotnosť vrátane aku:
1.7 kg
Kapacita akumulátora:
2.0 Ah
Kapacita skľučovadla:
13 mm
Max. moment:
50 Nm
Max. priemer vŕtania do dreva:
38 mm
Max. priemer vŕtania do muriva:
13 mm
Max. priemer vŕtania do ocele:
13 mm
Napätie:
18 V
Nastavenie momentu:
24
Počet dodávaných akumulátorov:
2
Vrátane aku a nabíjačky:
Áno
  • Celokovové 13mm račňové skľučovadlo pre lepšiu pevnosť uchopenie a výdrž
  • 24stupňové nastavenie krútiaceho momentu
  • LED, ktorá osvetľuje pracovnú oblasť, zabezpečuje lepšiu viditeľnosť
  • Pre dosiahnutie najlepšieho výkonu a ergonómie odporúčame použiť batériu 2.5Ah Lithium +, ktorá môže naskrutkovať až 745 skrutiek 4x32mm na jedno nabitie