Blog

Fukár a vysávač na lístie: Praktický návod, ako si správne vybrať

09.09.2022

Padajúce lístie zo stromov je pre jeseň typickým znakom, zároveň je pripomienkou toho, že leto sa definitívne chýli ku koncu. Lístie nahromadené pod stromami dokáže narobiť poriadny neporiadok, a to bez ohľadu na to či padá na trávnik, chodník alebo máte to „šťastie“ a lístie skončí na vašej terase. Ak sa medzi vašou záhradnou technikou nachádza vysávač na lístie, hrable nechajte v kôlni. Takáto technika vám dokáže prácu výrazne uľahčiť. Ako si vysávač či fukár na lístie vybrať, aké sú výhody jednotlivých typov a koľko za takýto stroj zaplatíte? Dozviete sa v našom článku.

Celý článok

Ako vybrať akumulátorovú kosačku do záhrady: Toto sú jej najväčšie výhody!

18.08.2022

Žiadny kábel ani zápach benzínu, minimálny hluk, minimálna údržba a jednoduché ovládanie vďaka nízkej hmotnosti. Akumulátorové kosačky v segmente záhradnej techniky určite nie sú do počtu a posledné roky sa dostávajú do popredia. Hoci sú benzínové kosačky medzi zákazníkmi stále najobľúbenejšie, akumulátorový pohon je vhodnou voľbou pre veľké množstvo spotrebiteľov. Výber takejto kosačky ovplyvňuje viacero faktorov. Ako vybrať aku kosačku a aké sú jej najväčšie výhody?

Celý článok

Vŕtací skrutkovač a rázový uťahovák - aký je rozdiel?

14.02.2021

Rozdiel medzi nimi je zrejmý – ide o dve rozličné náradia. Ak ste príležitostný domáci majster, tak pravdepodobne máte doma skôr vŕtací skrutkovač než rázový uťahovák. Akumulátorový vŕtací skrutkovač je podľa všetkého najpopulárnejšie elektrické náradie všetkých čias.

Celý článok
Používaním stránok prevádzkovateľa DM stavby, s. r. o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.