Ryobi R18MMS-120S 18V One Plus ™ aku píla do najrôznejších materiálov (1x2.0Ah)
18V One Plus ™ akumulátorová píla značky Ryobi je určená na rezanie najrôznejších materiálov. Priemer kotúča 85mm, inovatívny zanorovací mechanizmus, nastavenie hĺbky bez použitia náradia, rýchlosť 4250 ot./min. zvláda bez námahy rezať drevo do hĺbky 26mm, kov do hĺbky 2mm a dlaždičky až 9mm, viacúčelový kotúč, kotúč na dlaždice, vodítko hrán a kľúč, 1x 2.0Ah akumulátor a nabíjačka
Dostupnosť:
dodanie do 5-8 dní
Číslo produktu:
R18MMS-120S
Výrobca:
Ryobi
Typ tovaru:
Kotučové píly
EAN kód:
Záruka:
24 mesiacov
Dodávaný v:
Krabici
Hmotnosť (bez aku):
1.9 kg
Hmotnosť vrátane aku:
2.4 kg
Kapacita akumulátora:
2.0 Ah
Max. hĺbka rezania pri 90°:
26 mm
Napätie:
18 V
Otáčky bez zaťaženia:
4250 ot/m
Počet dodávaných akumulátorov:
1
Priemer hriadeľa:
15 mm
Priemer kotúča:
85 mm
Štandardné vybavenie:
1x viacúčelový kotúč, 1x kotúč na dlaždice, vodítko hrán a kľúč
Typ akumulátora:
Li-ion
Vrátane aku a nabíjačky:
Áno
- 18V One Plus ™ akumulátorová píla pre rôzne materiály
- priemer kotúča 85 mm
- inovatívny zanorovací mechanizmus
- nastavenie hĺbky bez použitia náradia
- rýchlosť 4250 ot./min. zvládá bez námahy rezať drevo do hĺbky 26mm, kov do hĺbky 2mm a dlaždičky až 9mm